İletişim

İletişim

Özel Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - (BAYRAMYERİ)

 

Sırakapılar Mh. 495 Sk. No:11 Merkezefendi / DENİZLİ 

Tel : 0 258 241 06 06 (pbx) 

E-Posta:  bilgi@beyazincidis.com

Özel Beyaz İnci Adalet Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


Adalet Mh. 10043 Sk. No:8/31 Merkezefendi / DENİZLİ (Demirten Office Binası)

Tel: 0258 377 40 77     0258 377 40 67

E-Posta: adalet@beyazincidis.com

Özel Beyaz İnci Kınıklı Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

 

Süleyman Demirel Cad. No:73/A  PAMUKKALE/DENİZLİ 

Tel: 0258 212 02 02    

E-Posta: kinikli@beyazincidis.com

 

RANDEVUYA GELİRKEN

Beyaz İnci Ağız ve Diş Sağlığı Kliniklerine Hoş Geldiniz…


Kliniğimize ilk defa gelen hastalarımız hasta bilgi formunu doldurduktan sonra hekimlerimiz tarafından detaylı bir muayeneye alınır ve gerekli durumlarda dijital röntgen  çekilerek detaylı inceleme yapılır. Hekimlerimiz hastalarımıza mevcut durumlarıyla ilgili bilgi verdikten sonra onlar için en uygun tedavi planını çıkartır ve daha sonraki tedavi basamaklarını görüşürler. 

Çocuk Hastalar
Çocuklarda tedavinin anne-baba tarafından onaylanması bizim için önemlidir. 18 yaşından küçük çocukların ilk muayene ve tedavi seanslarına anne veya babalarıyla gelmesi gerekmektedir. Küçük çocuklarda diş tedavisi için sabah saatleri daha uygundur. 

İlk Randevunuzda Gelirken
Eğer varsa son diş hekimi kontrolünüzde çekilmiş röntgen filmlerinizi getiriniz. Diş tedavilerinden önce aç olma gerekliliği yoktur. Yüksek tansiyon, diyabet (şeker) gibi sistemik hastalıkları olan hastaların sabah saatlerinde randevu tercih etmeleri daha yararlıdır. Düzenli kullandığınız ilaçlarınız varsa, onları zamanında alınız. Ancak biz gerekli gördüğümüzde doktorunuzun kontrolünde ilaç düzeninizde değişiklik yapılır. Bu nedenle bu hastalıklarla ilgilenen doktorlarınızın isim ve telefon numaralarını yanınızda bulundurunuz. Hamilelik gibi özel durumlarınız varsa bize bildiriniz. 

Periyodik Kontroller
Tedavinizin bitiminden altı ay sonra kontrole gelmeniz, mevcut diş sağlığınızı korumanızı ve yeni gelişen sorunların daha basit ve kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır. Lütfen klinikten ayrılmadan kontrol randevunuzu almayı unutmayınız. 

Anlaşmalı Kurumlar
Sosyal Güvenlik Kurumları (SGK) eski adı ile SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığının şu an için hiçbir diş kliniği veya hastanesiyle anlaşması bulunmamaktadır. Bu bütün özel kuruluşlar için geçerlidir. Kliniğimiz diş tedavisini karşılayan özel banka ve özel sigortalar konusunda lütfen tanıtıcı kart veya bilgiler ile kayıt kabule başvurunuz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Güncellenme Tarihi : 13-01-2022 13:41:36